Перейти до змісту

Внимание!!! Велопробег из Полтавы на въезде в Луцк!


Рекомендовані повідомлення

только что позвонил msv, через 5-10 минут в Луцк въедет колонна из более 100 шоссеров! Со стороны Дубно(сейчас они в Брыще).

Кто успеет - делитесь.

Думаю, будет пробег и по Луцку, потому как есть скорая и менты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мая их видила, ток шо, по спуску на ровенской шли дет под 60 мож чуть больше, дышали тяжело, вот нинаю либо гонка либо панты для местных :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, будет пробег и по Луцку, потому как есть скорая и менты.

ось і фотки пробігу в Луцьку

ще будуть фотки привїзді в Луцьк (правда гіршої якості)

post-1923-1212568106.jpg

post-1923-1212568138.jpg

post-1923-1212568171.jpg

post-1923-1212568222.jpg

post-1923-1212568263.jpg

post-1923-1212568294.jpg

post-1923-1212568325.jpg

post-1923-1212568359.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мая их видила, ток шо, по ровенскому спуску шли дет под 60 мож чуть больше, дышали тяжело, вот нинаю либо гонка либо панты для местных :)

це дійсно гонка нашим ще далеко, висновок потрібно тренуватись

видовище класне потрібно було не бачити а чути як гума шелестить, вуха насолоджуються від потужності подиху та сили витривалості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мав на увазі шо як для пробігу (як було сказано вище) вони йшли занадто швидко, от і висловив деякі припущення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю точно, але це може бути міжнародна багатоденна гонка ім. Скопенка. Вже декілька років до нас заїзджає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для луцкой групки шоссеров вспоминается ситуация с гадким утенком, который увидел гордых и красивых птиц ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, це був третій етап 52 українськопольської велогонки ім. Василя Федоровича Скопенка, були українці, білоруси, росіяни, поляки. Як швидко вони їхали не бачила, а от зблизька біля них покрутилась, в В-Волинському з 13.00 до 14.00 було нагородження, була преса, більше нічого не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через Луцьк пройшов найшвидший етап в історії цієї гонки, середня швидкість досягла 44 км/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...